Українців чекають нові тарифи на електроенергію

Українців чекають нові тарифи на електроенергію

Українців чекають нові тарифи на електроенергію

24.04.2012 665

Чергове підвищення тарифів на електроенергію чекає на українців у вигляді диференціації встановлюваних відпускних тарифів для населення. Підвищити тарифи для окремих споживчих груп, тобто для абонентів, які споживають понад 800 кВт-год е/е, було вирішено на засіданні Національною комісією, яка здійснює регулювання тарифів у сфері енергетики.

Згідно з новими тарифами, українці, які живуть у містах та споживають понад 800 кВт-год е/е, платитимуть на 50% за 1 кВт-год, ніж це робили до ухвалення такого рішення. Так, тариф піднявся з 36,48 коп. до 54,72 коп. за один спожитий кВт-год.

Торкнулися зміни тарифного плану та мешканців сільської місцевості, які замість 33,72 копійок платитимуть 50,58 копійок за один кВт-год, за умови споживання більше електроенергії, ніж 800 кВт-год. 

У НКРЕ запевнили, що така новація торкнеться лише 1,2% сімей в Україні. 

«Варто відзначити, що кількість споживачів, які споживають понад 800 кВт-год на місяць, становить 1,1% (або 200 тис. абонентів) загальної кількості, однак вони споживають близько 9% (або 3,1 млрд кВт-год рік) загального обсягу споживання електроенергії населенням» - озвучили у прес-службі НКРЕ. 

Інші новини розділу

наверх