Українці поки що не готові до гей-парадів

Українці поки що не готові до гей-парадів

Українці поки що не готові до гей-парадів

19.04.2012 705

Нещодавно стало відомо про те, що в Україні відбудеться перший гей-парад, який має відбутися 20 травня цього року. Але з усіх куточків Києва чуються обурені висловлювання громадян на адресу цього заходу. Виявляється, що не вся Україна ще позбулася забобонів і готова прийняти моду та культуру Заходу.

Невдоволені громадяни закликають об'єднуватися тих, хто вважає недоречною гендерну політику, спрямовану на знищення класичного інституту сім'ї. Крім того, ходять чутки про те, що назрівають акції протесту, до яких можуть приєднатися всі, хто вважає, що демонстрації гомосексуалізму не є нормальним приводом для проведення параду і сприятимуть лише моральному розкладу українського суспільства, яке зазнає нав'язування моральних цінностей заходу, які не притаманні. Української нації.

Серед громадян не лише столиці, а й України зустрічається багато тих, хто не бажає, щоб їхні діти піддавалися пропаганді вільного одностатевого кохання, яке все частіше нав'язують молоді закордоном. При цьому українці не мають ворожого настрою проти людей, які за своєю природою не здатні бути з людиною протилежної статі. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх