Україна розглядає можливість будівництва зернового центру у Катарі

Україна розглядає можливість будівництва зернового центру у Катарі

Україна розглядає можливість будівництва зернового центру у Катарі

10.05.2012 642

Україна та Катар розглядає можливість будівництва зернового центру на території Перської держави, за допомогою якої можна було б продавати українське зерно до багатьох країн Перської затоки.

Микола Азаров обговорив цю пропозицію під час зустрічі з прем'єр-міністром та Міністром закордонних справ Катару шейхом Хамадом бен Джасемом Аль Тані.

Зі свого боку, прем'єр-міністр Катару заявив, що Катар дуже зацікавлений в інвестиціях у сільське господарство України з метою вирощування ячменю для власних потреб.

Азаров також зазначив, що Україна має досить великий досвід у будівництві та експлуатації залізничних колій та запропонував шейху участь українських компаній у проектах з будівництва залізниць у Катарі.

Служба Кабінету міністрів також повідомила пресу, що в ході зустрічі з керівниками провідних катарських компаній український прем'єр-міністр підкреслив, що за підсумками його переговорів з прем'єр-міністром Катару було досягнуто домовленості щодо розробки проекту стратегічного співробітництва між двома країнами.

«Ми розвиватимемо проект стратегічного співробітництва між нашими країнами та підготуємо його до підписання, яке відбудеться у ході візиту Віктора Януковича до Катару цього року», - сказав Азаров, додавши, що уряди обох країн займатимуться активною підготовкою цього документа.

Інші новини розділу

наверх