Угорський арбітр визнав помилку у матчі Англія-Україна

Угорський арбітр визнав помилку у матчі Англія-Україна

Угорський арбітр визнав помилку у матчі Англія-Україна

22.06.2012 661

Угорський рефері Віктор Кашшаї визнав, що він та його бригада мали зараховувати гол Марко Девіча на Євро-2012. "Після матчу ми всі разом переглянули цей епізод. Я визнаю, що ми помилилися", — визнав 36-річний угорець.

Збірна України з футболу 19 червня програла Англії в останньому турі групового етапу Євро-2012 з рахунком 0:1 та вибула з боротьби на домашньому чемпіонаті Європи. На 63-й хвилині матчу при рахунку 1:0 на користь англійців нападник української команди Артем Мілевський вивів на ударну позицію свого партнера Марко Девіча, який майстерно розібрався із захисником, пробив і м'яч від воротаря англійців Джо Харта полетів у ворота. Захисник збірної Англії Джон Террі вибив у падінні м'яч, що летів у ціль, але, як показав відеоповтор, вже через лінію воріт. Угорський арбітр зустрічі Віктор Кашшаї ухвалив рішення про те, що взяття воріт не було.

"Наша робота — неймовірно важка. Можна прийняти правильне рішення у 199 ситуаціях, але лише одне неправильне тягне за собою величезні наслідки", — додав суддя.

Не зарахований угорським арбітром Кашшаї гол збірної України у матчі з англійцями визнається всіма членами парламенту Угорщини, незважаючи на те, що вони належать до різних політичних сил.

Нагадаємо, на думку голови суддівського комітету УЄФА П'єрлуїджі Коліни – арбітри вплинули на виступ нашої команди. Проте жодної трагедії він тут не бачить. На його думку, рефері також люди і можуть помилятися.

Інші новини розділу

наверх