У Японії стався вибух на хімічному заводі

У Японії стався вибух на хімічному заводі

У Японії стався вибух на хімічному заводі

23.04.2012 656

Вибух на хімічному заводі на заході Японії, який стався сьогодні, забрав життя одного робітника. Ще 17 людей зазнали поранень, включаючи жителів прилеглих районів.

Вибух стався на заводі з виробництва клею компанії «Mitsui Chemicals» у префектурі Ямагуті.

Інцидент трапився після 2 години ночі за місцевим часом, внаслідок чого 22-річний робітник загинув на місці та ще 11 співробітників заводу отримали поранення.

Вибух розбив вікна близько 270 будівель, у тому числі довколишніх будинків, у зв'язку з чим постраждало ще 6 людей. В основному травми мешканців – це серйозні порізи битим склом.

Другий вибух стався невдовзі після 8 години ранку, але цього разу ніхто не постраждав.

За словами компанії «Mitsui Chemicals», виробництво на заводі було зупинено в суботу після того, як виникли проблеми на іншому об'єкті виробництва, що допомогло уникнути великих жертв.

На місці вибуху працюють пожежники. За їхніми словами, вогонь поки що погасити не вдасться, оскільки горять горючі матеріали, і пожежникам поки що залишається охолоджувати температуру вогнища загоряння і не давати йому поширюватися.

Після того, як пожежа буде загашена, роботу розпочне команда експертів. З'ясування причин вибуху може тривати кілька днів. Поки що основною версією є професійна недбалість.

Інші новини розділу

наверх