У віці 26 років помер один із найкращих спортсменів Норвегії

У віці 26 років помер один із найкращих спортсменів Норвегії

У віці 26 років помер один із найкращих спортсменів Норвегії

02.05.2012 629

Норвезький плавець, один із головних претендентів на олімпійські медалі Лондона Олександр Дале Оен не зміг пережити серцевий напад, який спіткав його під час тренувального збору в США. Плавець купався в душі, коли його серце перестало битися. Члени по команді стурбувалися тривалою відсутністю Олександра, а коли помітили бездиханне тіло плавця, то одразу викликали медиків, яким, на жаль, не вдалося повторно запустити серце спортсмена.

«Вся команда перебуває в шоці. Це просто несамовита подія для всіх нас. Зараз усі наші думки пов'язані з сім'єю Олександра, яка втратила його в такому ранньому віці. Важко знайти слова, що описати, що ми зараз відчуваємо. Тепер ми маємо підтримувати одне одного, зараз для нас це найважливіше. У те, що трапилося, важко повірити, і на нас чекають кілька найважчих днів», - у розпачі заявив тренер норвезької збірної з плавання Петтер Ловберг.

Додамо, що Олександр Дале Оен є єдиним плавцем в історії Норвегії, який зумів виграти олімпійську медаль, а також єдиний чемпіон світу з плавання з цієї скандинавської країни. Торік Дале Оен був визнаний найкращим спортсменом Норвегії. Пловець не дожив кілька тижнів до свого 27-річчя.

Інші новини розділу

наверх