У США математиці вчать за допомогою репу

У США математиці вчать за допомогою репу

У США математиці вчать за допомогою репу

24.02.2013 701

Математика – складний предмет, яким важко зацікавити школярів. Однак, як показує практика, нерідко справа в підході до, на перший погляд, нудних предметів. Так, один учитель зі школи у штаті Меріленд викликає інтерес до точних наук за допомогою музики стилю реп. Його звуть Джейк Скотт і він викладає у школі у передмісті Вашингтона.

Джейк почав використовувати цей метод три роки тому. З того часу він записав уже 9 уроків у стилі реп і багато хто з них став дуже популярним на YouTube, набравши десятки тисяч переглядів. Останніми роками Джейк доклав багато зусиль, щоб допомогти і у навчанні учням-іммігрантам.

Директор школи Рене Джонсон активно підтримує таке нововведення. Вона навіть знялася в останньому відео Джейка.

«Пан Скотт дуже заохочує учнів до навчання. Йому подобається це все робити. Нам пощастило, що він вчителює тут, у нашій школі», - каже Джонсон.

Минулого року рада округу Монтгомері визнала Джейка Скотта найкращим учителем року. А у 2011-му його було названо найкращим учителем Африкансько-американської організації за громадянські права.

Джейк Скотт не приховує, що хотів би, щоб математика стала улюбленим предметом його учнів. Тоді й їм буде легше прокладати собі шлях до вищого навчального закладу, - каже він, а згодом і до професійного зростання.

Інші новини розділу

наверх