У Росії святкують день кішок

У Росії святкують день кішок

У Росії святкують день кішок

02.03.2013 687

Перший день весни став для кішок, що мешкають у Росії, справжнім святом - цього дня вже традиційно відзначається російський День кішок. В інших країнах цей день відзначається в інші дати. Наприклад, у США це – 29 жовтня, в Японії — 22 лютого, а в Польщі – 17 лютого. Існує також і Всесвітній день кішок, який відзначають 8 серпня.

Про кішок розповість особлива наука – фелінологія. Фахівці-фелінологи відзначають, що кішки живуть із людиною стільки років, що відчувають себе рівними їй. Тому поводитися з ними треба з повагою – наприклад, не наказувати, а пояснювати, і навіть хвалити за добру поведінку. Кішки люблять увагу і ласку, причому за статистикою більш ніжними, як правило, є коти, тоді як кішки - більш норовливі і примхливі.

Найближчу до людини домашню кішку вчені називають Felis catus - вона належить до сімейства котячих, який нараховує 2 підродини, 4 роди та близько 36 видів. На території Росії живуть представники обох підродин, трьох пологів та дванадцяти видів. Варто відзначити, що завдяки гарному хутру деякі кішки навіть мають промислове хутрове значення.

Інші новини розділу

наверх