У Ощадбанку розповіли, як і коли отримувати заповітну тисячу

У Ощадбанку розповіли, як і коли отримувати заповітну тисячу

У Ощадбанку розповіли, як і коли отримувати заповітну тисячу

09.04.2012 668

Цієї весни більшість українців, тільки й каже про майбутні виплати вкладникам Ощадбанку СРСР, які втратили свої вклади, і довгі роки після проголошення незалежності України чекали компенсації від держави.

Першою спробою часткового відшкодування матеріальних збитків українцям, які втратили гроші в Ощадбанку були спроби уряду екс-прем'єра Юлії Тимошенко, виплатити так звану «Юлину тисячу» найбільшій кількості вкладників.

Цього року країна чекає чергової компенсації, яка має розпочатися наступного літа. Вже відомо, що деякі сім'ї можуть отримати по дві "Віктора тисячі", в тому випадку, якщо і дружина і чоловік були вкладниками Ощадбанку. Українців все ж таки мучать питання «де» та «коли», громадяни зможуть отримати гроші. Голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов підтвердив інформацію про те, як проводитиметься видача компенсації. 

Реєстрація вкладників, яка почалася ще другого квітня, вимагає проходження процедури актуалізації, для цього всі, хто зареєструвався, повинні підтвердити свої дані по телефону гарячої лінії або через інтернет. Крім того, працівники гарячої лінії в індивідуальному порядку повідомлятимуть громадянам, місце та точну дату отримання компенсаційної виплати.

За місцем видачі виплати необхідно прийти з оригіналом паспорта та його копією, ідентифікаційним кодом та ощадкнижкою. 

Для більш ефективної роботи з вкладниками влада розробила особливу систему актуалізації даних, вкладники отримають свою тисячу гривень, у певний період часу та залежно від вікової категорії. Першими компенсацію отримають найстаріші громадяни віком 80 років, для них актуалізація даних діє в період з 2 по 20 квітня. З 21 квітня до 20 травня актуалізація проходитиме для вкладників віком від 70 до 79 років, а для вікової категорії 60-69 років з 21 травня до 20 червня. Усі, кому виповнилося 50-59 років, зможуть пройти актуалізацію даних із 21 червня по 20 липня. Інші вкладники зможуть взяти участь у процесі отримання компенсації з 21 липня. 

Інші новини розділу

наверх