У Москві відбулася нарада «Об'єднаної футбольної ліги»

У Москві відбулася нарада «Об'єднаної футбольної ліги»

У Москві відбулася нарада «Об'єднаної футбольної ліги»

19.02.2013 695

Москва, 18 лютого. У будівлі «Газпрому» під керівництвом Валерія Газзаєва відбулися перші організаційні збори майбутнього некомерційного партнерства «Об'єднана футбольна ліга» (НВ ОФО).

У зборах взяв участь голова холдингу «Газпром» Олексій Міллер. Передбачається, що НП ОФЛ візьме на себе функції організації та проведення об'єднаного чемпіонату з футболу на території СНД. На першому етапі вирішено обмежитися об'єднанням російського та українського чемпіонатів, із подальшим залученням та інших зацікавлених футбольних асоціацій країн СНД.

У нараді взяли участь представники лише 14 команд російської прем'єр-ліги, виняток склали саранська «Мордовія» та грозненський «Терек», про що вони повідомили заздалегідь. Українську сторону представляв виконавчий директор прем'єр-ліги Петро Іванов - як спостерігач і з метою отримання інформації для вироблення спільної точки зору та подальшої тактики українських клубів. Деякі джерела стверджують, що на нараді було помічено представників сімферопольської «Таврії», але в самій «Таврії» це поспішили спростувати. Незважаючи на низький кворум і рішучу відмову подібним формам об'єднань від вищих чиновників УЄФА та ФІФА, прийнято вважати нараду, що відбулася, розпочату роботу — маючу гарні перспективи.

На нараді була представлена ​​структура майбутнього чемпіонату, терміни його початку, принципи поповнення та заміни у вищому дивізіоні. Особлива увага приділена бюджету, включаючи призові суми за перемогу в об'єднаному чемпіонаті, які, на думку організаторів, мають перевищити відповідні бонуси Ліги Чемпіонів. 

Інші новини розділу

наверх