У літаках дозволять говорити по мобільному

У літаках дозволять говорити по мобільному

У літаках дозволять говорити по мобільному

17.05.2012 679

Починаючи з 2006 року, коли в ОАЕ вперше пасажирам дозволили говорити мобільним телефоном у літаку, ця тенденція охопила весь світ. Причому зняття заборони автоматично поширилося на багато чого: це і надсилання СМС, і вихід в Інтернет, і надсилання голосових повідомлень.

Авіакомпанії змушені йти на такі поступки з метою покращення якості обслуговування та конкуренції з боку інших авіакомпаній.

Так, як показало дослідження американського агентства, вже зараз пасажири віддають перевагу саме тим авіакомпаніям, на борту літаків яких можна говорити по мобільному телефону. Насамперед, це стосується ділових людей, для яких дуже важливо не припиняти роботу під час перельоту. До них же приєдналися і домогосподарки, і решта, кому просто не завадить така можливість.

Сьогодні до таких авіакомпаній приєдналася і британська “Virgin”. За словами генерального директора, авіакомпанія спробувала першою запропонувати на ринку додаткові можливості для пасажирів, щоб убезпечити себе від конкуренції найближчим часом.

Нагадаємо, що використання мобільних телефонів під час перельоту впливає на роботу чутливої ​​апаратури на борту. Саме тому довгий час пасажирів просили вимикати телефон перед вильотом.

Інші новини розділу

наверх