У Києві з'явиться новий діловий центр

У Києві з'явиться новий діловий центр

У Києві з'явиться новий діловий центр

13.03.2013 735

На лівому березі Києва зросте новий мікрорайон, який стане діловим центром міста. Такий проект, названий Київ-Сіті, вже підготовлений в Україні. Презентація цього проекту відбувається на виставці в Каннах MIPIM, що, на думку чиновників, допоможе зацікавити більше інвесторів для успішної реалізації проекту, повідомляє Сегодня. Триватиме виставка до 15 березня.

Заступник голови КМДА Р. Крамаренко пояснив, що багато хто, живучи на околиці міста, щодня їздить працювати в центр. На лівому березі, наприклад, зараз проживає 36,2% киян, а кількість робочих місць там лише 19,7%. Будівництво на Осокорках-Північних ділового мікрорайону допоможе значно зменшити надмірне навантаження на громадський транспорт, шляхопроводи та магістралі, що викликається щоденною міграцією мешканців міста до місць їхньої роботи. Також завдяки проекту з'явиться 30 тисяч нових робочих місць, повідомляє він.

«Київ-Сіті» є сучасною бізнес-зоною на великій відстані від столичного історичного центру. Загальну вартість реалізації проекту оцінюють у 1,25 млрд доларів. У четвертому кварталі 2014 р. вже планують розпочати перші роботи з будівництва мікрорайону. Міська влада переконана: будівництво «Київ-Сіті» дозволить не лише розвантажити центр столиці, а й наповнити міський бюджет за рахунок грошей, отриманих за оренду торгових та офісних площ, яких налічується близько 500 тис. кв. м., а також за рахунок продажу землі.

 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх