У Києві відкриють три меморіали на згадку про учасників та жертв ВВВ

У Києві відкриють три меморіали на згадку про учасників та жертв ВВВ

У Києві відкриють три меморіали на згадку про учасників та жертв ВВВ

05.05.2012 816

Голова КМДА Олександр Попов розповів журналістам про те, що цього року у столиці України буде відкрито три меморіали, які мають увічнити пам'ять воїнів Великої Вітчизняної війни.

«До 22 червня, до дня початку Великої Вітчизняної війни, ми відкриємо перший в Україні та перший у Києві обеліск матері-вдові. Він буде збудований на території парку Перемоги у Дніпровському районі. А вже у понеділок, до Дня Перемоги, у районі Оболоні відкривається пам'ятник воїнам Великої Вітчизняної війни. Крім цього, ми нарешті відновимо справедливість щодо нашого земляка, двічі Героя Радянського Союзу генерала Петрова. Меморіальну дошку на його честь встановимо 7 травня на вулиці Кутузова, 14», - розповів Попов.

Крім того, чиновник зазначив, що держава суттєво збільшила пенсійні виплати ветеранам та учасникам бойових дій. На ці цілі із державної скарбниці було виділено 31 мільйон гривень. А з метою покращення санаторного оздоровлення ветеранів покращено фінансування Київського міського шпиталю інвалідів війни. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх