У Києві розпочалися репресії проти секс-торгівлі

У Києві розпочалися репресії проти секс-торгівлі

У Києві розпочалися репресії проти секс-торгівлі

12.05.2012 703

Столиця України Київ намагається позбавитися репутації нового міста секс-туризму, вживаючи заходів щодо боротьби з проституцією перед початком Євро-2012.

Україна очікує, що чемпіонат відвідає близько одного мільйона іноземних уболівальників.

У рамках підготовки до турніру уряд Києва зустрічався з посадовими особами з Міністерства внутрішніх справ та СБУ цього тижня, щоб обговорити заходи щодо припинення секс-торгівлі.

«Ми підписали указ для МВС та СБУ про запобігання у місті такій діяльності», - повідомив Анатолій Голубченко, заступник голови міського уряду.

Рекламні буклети будуть вироблятися приватними видавництвами та лунати туристам у таких місцях, як аеропорти Києва та готелі, де часто показують рекламу масажних салонів та інших завуальованих місць секс-індустрії.

«Міська влада не має нічого спільного з гідами, які пропонують сексуальні послуги», - сказав Голубченко, запросивши майбутніх туристів Києва приділити увагу стародавнім православним християнським церквам, музеям та пам'ятникам.

В даний час Київ намагається покращити свій імідж перед такою подією, як Євро-2012, хоча місцева організація із захисту прав жінок «Femen», відома своїми топлес протестами, не заперечує проти проведення турніру кажучи, що це буде тільки сприяти зростанню секс-торгівлі .

Міністерство закордонних справ України минулого місяця висловило офіційну ноту протесту проти голландського комерційного телебачення, яке жартома закликало жіночу аудиторію своєї країни тримати подалі своїх чоловіків та бойфрендів від українських жінок на території України.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх