У Франції стартував вирішальний тур президентських виборів

У Франції стартував вирішальний тур президентських виборів

У Франції стартував вирішальний тур президентських виборів

07.05.2012 672

Французькі громадяни сьогодні беруть участь у другому турі президентських виборів, які можуть призвести до перемоги кандидата від соціалістичної партії вперше з 1988 року.

Двома конкуруючими кандидатами у другому турі є Франсуа Холланд, опозиційний лідер Французької соціалістичної партії та Ніколя Саркозі, чинний президент та лідер правлячого «Союзу за народний рух».

Перший тур президентських виборів у Франції завершився 22 квітня.

За даними останнього опитування громадської думки, відомо, що соціаліст Холланд лідирує. Приблизно 53,5% опитаних висловили свій намір голосувати за нього.

Ніколя Саркозі, який отримав 27,18% під час першого туру виборів 21-22 квітня, намагався покращити свої досягнення під час теледебатів минулої середи, щоб переманити на свій бік більше виборців Холланда, який набрав 28,63%.

Проте більшість телеглядачів віддали перевагу Холланду, сказавши, що вони були вражені його впевненістю.

Якщо його оберуть, Холланд буде першим соціалістичним президентом Франції після Франсуа Міттерана, який пробув на посаді президента Франції два семирічні терміни (1981-1995).

Холланд чекатиме оголошення результатів виборів у своєму рідному місті Тюль. Саркозі перебуватиме в Парижі і, як очікується, виступить із промовою перед своїми прихильниками та журналістами у виборчому штабі після того, як ім'я переможця буде відоме.

Інші новини розділу

наверх