У Брауншвейзі з'явився справжній Робін Гуд

У Брауншвейзі з'явився справжній Робін Гуд

У Брауншвейзі з'явився справжній Робін Гуд

28.04.2012 768

Неймовірна подія – у німецькому місті Брауншвейг завівся сучасний Робін Гуд. Невідома людина з кінця минулого року займається абсолютною анонімною діяльністю. Таємничий добряк залишає солідні суми пожертвувань усім, хто потребує грошей або чиє життя залежить від платної медичної допомоги.

Конверти з грошима, де часом знаходять і по десять тисяч євро, люди знаходять газетну вирізку, де описується проблема того чи іншого громадянина чи благодійної організації. Проте самого благодійника ще ніхто не бачив, а він встиг допомогти хоспісу, багатьом простим людям і навіть кільком благодійним організаціям. Свої пожертвування ця людина залишає у поштових скриньках, під килимками дверей, у церковних книгах.

Місцева влада підрахувала, що благодійник витратив уже понад 200 тисяч євро на потреби інших людей. Щоправда, ніхто не знає, звідки бере Робін Гуд нового покоління свої гроші. Ходять різні слуги і про банкіра, і про спадкоємця незліченні скарби і навіть подейкують, про людину, яка виграла в лотерею. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх