Twitter 'вивчить' українську мову

Twitter

Twitter "вивчить" українську мову

17.05.2012 693

Розробники найпопулярнішого блогового ресурсу вирішили наблизити свій сервіс до українців. Днями всім користувачам з України було відкрито доступ до мовної зони сайту. На відміну від редакційних технологій інших сайтів, Twitter запропонував українцям самим написати меню, технічні повідомлення та правила використання своєю рідною мовою.

Зазначимо, що, на відміну від інших популярних сайтів, таких як Facebook, Вконтакте та Google+, Twitter дуже довго залишався сайтом, на якому були доступні лише 6 мов. Зміна мовної політики ресурсу пояснюється просуванням Схід.

Справді, сайт мікроблогів за популярністю відстає лише від знаменитої соціальної мережі Facebook. Свої блоги на ньому ведуть усі найвідоміші та найвпливовіші люди планети. До них відносяться Біл Гейтс, Леді Гага, принц Вільям і навіть прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Останній, між іншим, від початку свого президентства займає одні з лідируючих позицій за популярністю власних новин. Слідом за ним у Росії на сайті реєструвалися і Анастасія Заворотнюк, і Леонід Агутін і навіть Філіп Кіркоров.

Найближчим часом Twitter “заговорить” українською, а це означає, що український відвідувач стане ближчим до новин усього світу, отримуючи їх лише через один сайт.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх