Туреччина хоче розвивати круїзний туризм разом із Україною

Туреччина хоче розвивати круїзний туризм разом із Україною

Туреччина хоче розвивати круїзний туризм разом із Україною

28.05.2012 658

Круїзний туризм у Чорноморському регіоні має гарні перспективи для розвитку, і цей регіон також має потенціал стати лідером у цій сфері. Туреччина готова співпрацювати з Україною щодо розвитку цього виду туризму.

Перший заступник міністра культури та туризму Туреччини Озгюр Озаслан розповів про це журналістам у Києві на конференції з питань державного управління у сфері туризму у чорноморському регіоні.

За його словами, круїзний туризм у чорноморському регіоні очікує на світле майбутнє. Однак це потребує зусиль усіх країн цього регіону з точки зору збільшення обсягу внутрішньорегіонального обміну туристами між двома країнами. 

Під час конференції турецька сторона розглянула ідею запуску круїзної програми Трабзон-Сочі-Ялта, яка може на початковому етапі залучити туристів із регіону, а потім можна буде організувати низку пропозицій для туристів із США та країн Європи.

Ця програма може вплинути на розвиток туризму всіх країн регіону. І Туреччина готова співпрацювати з Україною у напрямі розвитку цього виду туризму та туризму загалом.

Інші новини розділу

наверх