Торгова 'сокира війни' між Україною та Білорусією нарешті закопана

Торгова

Торгова "сокира війни" між Україною та Білорусією нарешті закопана

05.05.2012 657

Перший заступник прем'єр-міністра Білорусі Володимир Семашко та міністр економічного розвитку та торгівлі України Петро Порошенко заявили, що вчора в Мінську між Україною та Білорусією було досягнуто низки угод про зняття обмежень щодо торгової співпраці.

Україна з 1 березня заборонила ввезення м'яса з Білорусі на українські продовольчі ринки. Причиною заборони білоруського м'яса було озвучено зараження продукції африканської чумою. До цієї заяви української сторони в Білорусі встановили мінімальну ціну на пиво у валюті, що вільно конвертується, після девальвації білоруського рубля. Така цінова політика зробила українське пиво неконкурентоспроможним на ринку.

Варто зауважити, що Україна та Білорусь є економічними партнерами з географічних та історичних причин уже довгий час, тому експерти впевнені, що економічні розбіжності позначилися б не лише на торгових відносинах.

Але на даний момент урядовці обох країн стверджують, що економічних претензій до один одного Білорусь і Україна більше не мають. 

Інші новини розділу

наверх