Тимчасова заборона України на ввезення у країну свинини

Тимчасова заборона України на ввезення у країну свинини

Тимчасова заборона України на ввезення у країну свинини

07.05.2013 679

Український уряд ухвалив рішення про тимчасову заборону на ввезення в країну свинини та продукції з цього м'яса з республіки Білорусь. Причиною цього стала інформація про те, що на території Білорусії було виявлено африканську чуму.

Повідомлення про це, у вівторок 7 травня, розповсюдила на своєму сайті державна ветеринарна та фітосанітарна служби України. Як сказано в повідомленні, розпорядження про тимчасову заборону на ввезення з Білорусі в Україну тварин, сприйнятливих до цієї хвороби, а також сировини та продукції з них, було прийнято після того, як засобами масової інформації були озвучені повідомлення про загиблих тварин у Барановичському районі Республіки. Білорусії від нібито виниклої інфекції африканської чуми.

Африканська чума свиней є контагіозним вірусним захворюванням диких і домашніх свиней. Ця хвороба може передаватися при прямому контакті тварин, також через укуси кліщів, через продукти зі свинини, а також механічно, тобто. через транспортні засоби під час транспортування тварин. Тому вакцини від цього захворювання не існує. Тому майже всі захворілі свині гинуть. Тварин, що захворіли на африканську чуму, знищують. 

Інші новини розділу

наверх