Стрес зміцнює імунітет!

Стрес зміцнює імунітет!

Стрес зміцнює імунітет!

19.05.2012 715

Сучасна людина постійно стикається з ситуаціями, які змушують його понервувати, природно, що після емоційних струсів ми починаємо говорити про стрес. Деякі навіть відвідують психолога, щоб позбутися неприємного та небезпечного стану нав'язливості, тривоги та страху.

Експерти постійно дають рекомендації нам як уникнути стресових станів або як поводитися після пережитого емоційного потрясіння, але мало говорять про те, що відсутність стресу в житті також може нашкодити.

Вчені знайшли та вивчили позитивний бік стресу! Як відомо, стрес змушує наш організм працювати у посиленому темпі. Серце б'ється швидше, мозкова діяльність прискорюється в рази, загострюється реакція, а коли життя минає монотонно, без емоційних струсів, організм втрачає здатність об'єктивно оцінювати ризики і врешті-решт людина позбавляється всіх захисних механізмів. 

Крім того, стрес покращує пам'ять людини, зміцнює імунітет і іноді в позитивному ключі впливає на наше сприйняття. Проте не слід забувати, що надлишок стресу шкідливий для нас і цього правила ніхто не скасовував. 

Інші новини розділу

наверх