Столичні парки закриватимуть на ніч

Столичні парки закриватимуть на ніч

Столичні парки закриватимуть на ніч

12.01.2012 780

За словами генерального директора компанії «Київзеленбуд» Миколи Назаренка, київські сквери та парки будуть закриті у нічний час. Особливо це стосується тих об'єктів, які підлягали реконструкції або будуть реконструйовані незабаром. Парки будуть обгороджені та упорядковані.

«Парк має рано-вранці зустріти людей вже прибраним і чистим. Це набагато приємніше. А на вечір він повинен закриватися для того, щоб навести лад і зробити всі роботи. – каже Назаренко.

За планом парки будуть відкриті для відвідувачів строго з 6:00 до 22:00 влітку і до 20:00 взимку.

Однією з причин такого рішення є засмічення парків та скверів. За словами чиновників, міській владі необхідно постійно відновлювати третину паркового інвентарю, а точніше лавки, урни та ліхтарні плафони. Державне майно ламають та засмічують бездомні люди, а також тварини. Влада має намір найняти охоронців або поставити паркани. Це економніше, ніж відновлювати поламаний інвентар.

«Таким чином вже працює два парки - Відрадний та Маріїнський. Увечері охоронці просять людей покинути парк і обходять його територію щогодини, — кажуть у Київській мерії.

Вхід у всі парки міста, як і раніше, буде безкоштовним.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018362 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017342 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх