Стартує конкурс на розробку нового талісмана Київського 'Динамо'

Стартує конкурс на розробку нового талісмана Київського

Стартує конкурс на розробку нового талісмана Київського "Динамо"

20.03.2013 623

З 19 березня офіційно розпочинається конкурс на дизайн та назву нового талісмана команди "Динамо-Київ". Всі ми пам'ятаємо, що до цього команду символізував звірятко - бобер Дік. Він чесно відслужив футболістам цілих 15 років, і за рішенням керівництва йде на заслужений відпочинок, поступаючись своїм місцем новому талісману.

Це не обов'язково буде знову якась тварина. Головне, щоб символіка була оригінальною, неповторною, гармонійною. Керівництво "Динамо" запрошує кожного, хто вважає себе хоч якимось чином причетним до клубу або є вірним уболівальником команди, взяти участь у цьому важливому процесі. На офіційному сайті команди повідомляється, що головною рисою нового талісмана має стати те, що він зможе принести "Динамо" та його фанам удачу.

Конкурс розпочався 19 березня і закінчиться 31 травня. Результати своїх творів та фантазій потрібно надсилати на e-mail dynamo-fan@ukr.net або за фактичною адресою у Києві. Сайт клубу також повідомляє, що всі роботи обов’язково будуть розглянуті журі. Усі вони оцінюватимуться, а потім їх відправлять на спеціальну виставку. А найяскравіша і неповторна ідея стане основою для професійних художників, і в доопрацьованому вигляді вона буде визнана новим динамівським талісманом. 

Інші новини розділу

наверх