Стан звичайної американської сім'ї скоротився

Стан звичайної американської сім'ї скоротився

Стан звичайної американської сім'ї скоротився

28.03.2013 644

Протягом десятиліття зменшилися фінансові статки та зросла заборгованість американських сімей. Такого висновку приходить опубліковане у Вашингтоні дослідження Статистичного управління. Причиною цієї тенденції експерти вважають останню економічну рецесію.

Доповідь Статистичного управління охоплює період від початку 2000 року до кінця 2011 року. Зазначається, що у 2000 році статки рядової американської родини склали близько 82 тисяч доларів - включаючи вартість будинку та сімейні заощадження. Доходи поступово збільшувалися і в 2005 досягли 106 000 доларів на сім'ю.

Це був час нестримного зростання ринкових цін на житло. Згодом економісти назвуть той період повітряною кулею. Коли куля лопнула, ринок нерухомості обвалився, так статки рядової американської родини впали до 69 тисяч доларів.

Це не означає, що справи так погано, зауважує вашингтонський фінансовий аналітик Стів Інскіп.

"З часу фінансової кризи багато американців послідовно економили гроші та зменшували свою заборгованість. Багато хто зараз перебуває у зручній фінансовій формі, ніж кілька років тому. Але якщо подивитися у широкій перспективі, то бачимо, що американцям загалом не вдалося надолужити втрачене", - констатує експерт. 

Інші новини розділу

наверх