США призупинили імпорт двох телефонів HTC

США призупинили імпорт двох телефонів HTC

США призупинили імпорт двох телефонів HTC

16.05.2012 659

США заборонили ввезення на свою територію двох телефонів компанії HTC через поточну патентну суперечку з компанією Apple.

Ця заборона зачепила HTC One X і HTC EVO 4G LTE. Ця вимога виходить з боку Комісії з Міжнародної торгівлі, яка заявила ще в грудні минулого року, що HTC порушує патенти Apple і повинна прибрати свої Android телефони з американського ринку.

Оскільки це рішення було прийнято давно, і компанія вже змінила свою технологію, щоб уникнути порушення патенту, постачання все одно не може бути дозволено, доки Комісія не переконається, що все відповідає вимогам.

Після оголошення цієї новини акції HTC впали на 6,6% на Тайванській фондовій біржі та досягли найнижчого рівня за останні п'ять місяців. Компанія HTC перебуває під тиском останнім часом, у зв'язку з чим чистий прибуток першого кварталу склав 70% торішнього показника за цей же період, а доходи впали на 35%.

Ці дві нові моделі мали допомогти змінити фінансове становище компанії.

Компанія заявила, що поки що не відомо, коли ці дві моделі телефонів пройдуть перевірку та досягнуть роздрібної мережі. Проте компанія сказала, що цінує терпіння своїх клієнтів.

Інші новини розділу

наверх