Спад у європейському секторі послуг сповільнюється

Спад у європейському секторі послуг сповільнюється

Спад у європейському секторі послуг сповільнюється

04.01.2012 826

Спад у єврозональному секторі послуг сповільнився у грудні. Єврозональний індекс послуг Markit (PMI) становив 48.8 пунктів у грудні, що є найбільшим верхнім показником за останні три місяці. Цей показник кращий, ніж очікуваний виробничий огляд - 46.9.

Проте, аналітики вважають, що результати огляду все ще показують, що єврозона перебуває у зоні ризику нової рецесії. Огляд також показав проміжок між сильнішими єврозональними економічними системами, такими як Німеччина і слабшими країнами, такими як Іспанія.

Комерційна діяльність покращилася у Німеччині та стабілізувалася у Франції, але різко впала в Італії та Іспанії, які борються з великим дефіцитом бюджетів та вживають заходів економічного посилення.

Незважаючи на удосконалення у грудні, огляд також говорить про найгіршу щоквартальну роботу єврозональної економіки, починаючи з другого кварталу 2009 року.

Поточні показники свідчать, що подальше зниження може статися у першому кварталі 2012 року. Зокрема, замовлення на товари та послуги продовжують падати, що дає припущення про майбутнє підвищення безробіття.

Інші новини розділу

наверх