Сонцезахисний крем викликає ендометріоз?

Сонцезахисний крем викликає ендометріоз?

Сонцезахисний крем викликає ендометріоз?

24.05.2012 667

Канадські медики провели ряд досліджень, спрямованих на виявлення негативних факторів впливу сонцезахисного крему на організм людини і дійшли висновку, що найбільша небезпека має здоров'я жінок. Справа в тому, що вчені з Канади виявили зв'язок між використанням сонцезахисного крему та розвитком неприємного гінекологічного захворювання ендометріозу.

Ендометріоз – захворювання, яке нерідко непокоїть сучасних жінок. Це розростання тканин, що вистилають матку за межами цього органу. Енодометріоз загрожує жінкам не тільки хворобливими відчуттями, а навіть безпліддям.

Вчені звернули свою увагу на ряд хімічних речовин, які використовують не тільки в сонцезахисних кремах, а й лосьйонах і зволожуючих засобах. До цих речовин вчені віднесли бензофенол, дуже схожий на жіночий гормон естроген, і який був виявлений у сечі жінок хворих на ендометріоз.

Вчені ще не довели, що між цим захворюванням та використанням сонцезахисного крему є прямий причинно-наслідковий зв'язок, але поки що дослідження в цьому напрямку ведуться і фахівці сподіваються, що зможуть у майбутньому запобігти розвитку цього неприємного та небезпечного захворювання. 

Інші новини розділу

наверх