Сонце допомагає підвищити кількість вітаміну D в організмі

Сонце допомагає підвищити кількість вітаміну D в організмі

Сонце допомагає підвищити кількість вітаміну D в організмі

28.03.2012 686

Люди повинні виходити на вулицю та насолоджуватися сонячним світлом, що дозволить їм підвищити рівень вітаміну D у їхньому організмі.

Дефіцит вітаміну D може призвести до втрати кісткової маси, проблем м'язової функції, а в деяких випадках і рахіту у дітей. Тому лікарі рекомендують приймати добавки, що містять вітамін D, вагітним жінкам та дітям віком до п'яти років.

У сонячні дні кілька хвилин, проведених на відкритому повітрі, можуть стати чудовою альтернативою штучним добавкам. За статистикою, чверть населення світу має низький рівень вітаміну D у крові, а більшість вагітних жінок не приймають добавки з вітаміном D. Люди у віці старше 65 років, вагітні та годуючі жінки, а також діти віком від шести місяців до п'яти років є найбільш схильними до ризику. Однак лікарі не рекомендують при цьому «смажитися» на сонці, особливо при сильному сонячному світлі та чутливій шкірі.  У період з червня по серпень 15 хвилин цілком достатньо.

Крім того, необхідно внести до свого раціону більше жирної риби, такої як лосось, тунець, форель, скумбрія та сардини, а також продукти харчування «укріплені» вітаміном D, наприклад, невелика кількість маргарину. 

Інші новини розділу

наверх