Соціальні мережі виявляються не такі страшні

Соціальні мережі виявляються не такі страшні

Соціальні мережі виявляються не такі страшні

24.04.2012 691

Сучасне суспільство вже не бачить свого існування без соціальних мереж, і навіть, незважаючи на те, що вчені постійно підтверджують результатами усіляких експериментів, що користування послугами соціальних мереж шкодить людині, соціальні мережі залишаються основною причиною відвідування інтернету безліччю людей у ​​всьому світі.

Вже підтверджено, що регулярне проведення часу в соціальних мережах наражає людину на такі небезпеки, як ожиріння, депресії і навіть суїцидальні думки.

Різні, лякаючі міфи про соціальні мережі чуються від учених з різних куточків світу. 

Наприклад, дослідники з Великобританії стверджують, що соціальні мережі відбирають життєвий простір у людей, у друзях у яких начальство та колеги. Таке віртуальне сусідство, на думку вчених, вкидає людину у постійне відчуття стресу. А інші дослідники доводять, що звикання до соціальних мереж є важчою формою залежності, ніж куріння чи навіть алкоголізм. 

Військовим теж не рекомендується спілкуватися в мережі, оскільки це спілкування змушує їх відволікатися від служби та думати про проблеми рідних. 

Китайські вчені вразили світ твердженням того, що у людей, залежних від соціальних мереж, пошкоджені нервові волокна головного мозку. А шведські дослідники запевняють, що соціальні мережі –  причина розвитку нарцисизму у багатьох людей. 

Цікава думка з цього приводу є і в українських вчених: вони вважають, що всі вищеописані теорії –  псевдонаукові припущення, з комерційним характером в основі.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх