Skoda везе до Парижа Rapid

Skoda везе до Парижа Rapid

Skoda везе до Парижа Rapid

20.06.2012 692

Чеський автовиробник Skoda оприлюднив офіційні фото своєї нової моделі Rapid. Світова прем'єра недорогого ліфтбека відбудеться на автосалоні в Парижі, який відбудеться восени цього року.

"Ця модель встановлює нові стандарти в сегменті компактних ліфтбеків: Rapid просторий, елегантний і, в той же час, доступний автомобіль для всієї родини, який вражає розумними рішеннями, передовими технологіями та високою економічністю. Коротко, він є мобільністю в комфортній, розумній по Ціні та екологічній "упаковці". Правильний автомобіль у потрібний час", - охарактеризував "Рапід" Голова ради директорів Skoda Вінфрід Фаланд.

Як уже повідомлялося раніше, новинка займе місце між моделями Fabia та Octavia. Таким чином, марка розширює свою присутність у популярному сегменті компактних автомобілів. Експерти очікують значного зростання цього сегменту до 2020 року.

Наголошується також, що Skoda Rapid стане першим автомобілем марки, який втілюватиме нове дизайнерське бачення марки. "Зовнішній вигляд автомобіля – зрозумілий, свіжий та емоційний", - зазначив член ради директорів, відповідальний за технічний розвиток, Екхард Шольц.

Одним із нових елементів стане оновлений логотип марки на закругленій передній кромці капота. Решітка радіатора з вертикальними пластинами оточена хромованою рамкою, передні та протитуманні фари утворюють форму конюшинного листа.

Крім того, автомобіль виконаний у новому кузові типу ліфтбек. Незважаючи на довгу колісну базу, яка має свої переваги для пасажирів заднього ряду сидінь, машина має загальний силует, як у купе. Великі п'яті двері зручно відчиняються і дозволяють навантаження великогабаритної поклажі.

Загальна довжина машини становить 4,48 м-коду, ширина – 1,7 м. Ліфтбек вміщує п'ятьох пасажирів з багажем. На європейському ринку новинка з'явиться наприкінці цього року.

Технічні характеристики та ціни на новинку виробник поки що тримає в секреті. Очевидно, більше інформації з'явиться ближче до дати прем'єри. Проте, як зазначає компанія, Rapid характеризуватиме "відмінне співвідношення ціна-якість, і високий рівень систем безпеки".

Інші новини розділу

наверх