Шумахер гостро розкритикував шини від Pirelli

Шумахер гостро розкритикував шини від Pirelli

Шумахер гостро розкритикував шини від Pirelli

13.05.2012 691

Вкотре легендарний німецький гонщик Formula 1 Міхаель Шумахер розкритикував автомобільну гуму італійського виробника Pirelli, порівнявши шини нового зразка із сирими яйцями.

Очевидно у Шумахера «особливе» почуття до цієї компанії, оскільки сам гонщик вже не вперше звертається з критикою на адресу Pirelli.

Будучи семиразовим чемпіоном світу Formula 1, Шумахер зізнався, що побачив на своєму життєвому шляху чимало доріг і, напевно, може сказати, що сучасним гонщикам складно «вичавити» весь потенціал свого гоночного боліду через те, що їм доводиться постійно побоюватися передчасного зношування покришок. 

«Я думаю, що вплив шин зараз дуже великий, тому що вони швидко втрачають свої характеристики, і у них багато особливостей, так що шини просто не дають нам використовувати на повну свій потенціал та потенціал машин. Ми їздимо як на сирих яйцях, і мені доводиться постійно берегти свої шини. Тому що якщо переборщити, то просто нікуди не доїдеш», - сказав чемпіон.

Представники Pirelli відзначили на таке зауваження, що постійно виготовляють шини такі, які від них вимагають організатори та їх команди. 

Інші новини розділу

наверх