Схуднути допоможуть добрі справи

Схуднути допоможуть добрі справи

Схуднути допоможуть добрі справи

02.03.2013 679

Виявляється, добрі відносини позитивно впливають як на фізичне, а й психологічне здоров'я. Волонтерство має позитивний вплив на фігуру. Нещодавно проведене дослідження дозволило виявити, що робота на добровільних засадах знижує вагу, а також запобігає розвитку серцевих хвороб.

У ході експерименту виявилося, що добровольці соціальних програм спостерігали поліпшення роботи серця. Учасники експерименту були волонтерами упродовж 10 тижнів. Дані дозволяють припустити, що допомога оточуючим покращує фізичне та душевне благополуччя.

Фахівці нью-йоркської Школи медицини Маунт Сінай заявили, що всі добровольці говорили про виникнення альтруїстських ознак поведінки, зростання співчуття та покращення психологічного стану. В експерименті брало участь 106 людей. Їх поділили на групи. Перша частина добровольців були учасниками соціальної програми. Вчені виміряли їх індекс маси тіла та взяли кров на аналіз для виявлення запалень та вимірювання рівня холестерину. Ці показники свідчать про роботу серця.

Крім цього, вчені оцінили їхній психологічний стан, у тому числі психічний настрій, почуття власної гідності, здатність переживати за інших і так далі. Добровольці 10 тижнів по одній годині на день працювали волонтерами. У результаті, у них виявили нижчий рівень холестерину та менше запалень. В учасників цієї групи зменшився індичок маси тіла. Крім фізичного стану, покращали і психологічні показники.

Інші новини розділу

наверх