Шевченко впевнений у вдалому проведенні чемпіонату Європи з футболу

Шевченко впевнений у вдалому проведенні чемпіонату Європи з футболу

Шевченко впевнений у вдалому проведенні чемпіонату Європи з футболу

06.03.2012 720

Капітан національної збірної вважає, що Україні під силу вдало провести домашній континентальний турнір. Причому, як приймаючої сторони, так і в чисто спортивному аспекті.

"Я надзвичайно пишаюся тим, що Україна отримала можливість провести чемпіонат Європи. Для України це дуже важливий турнір, не тільки з погляду розвитку футболу, але й для країни та народу. Україна буде на висоті і добре підготується до проведення турніру – для нас це питання національної гордості", - зазначив найкращий бомбардир в історії збірної України.

Шевченко вважає, що і в Польщі, і в Україні вболівальники з усього світу знайдуть багато цікавих культурних пам'яток, які прикрасять їхні очікування на гарячі футбольні баталії:

"В обох країнах багато відомих архітектурних пам'яток та чудових місць. Уболівальникам сподобається подорожувати нашими прекрасними містами", - зазначив форвард київського «Динамо».

Шевченко не піддає сумніву успіху національної збірної на домашньому турнірі: "У нас у команді багато молодих гравців, які вперто тренуються, готуючись до турніру, і я впевнений, що вони гідно покажуть себе на чемпіонаті".

Інші новини розділу

наверх