Секрети ідеальної постави

Секрети ідеальної постави

Секрети ідеальної постави

07.04.2013 49
  1. Тягніться верхівкою вгору. Саме маківкою, а не підборіддям, як помилково роблять багато хто. Ваша голова, шия та спина повинні утворювати одну рівну лінію. Коли ви задираєте підборіддя догори, голова відхиляється назад, що збільшує навантаження на шийні хребці. Якщо для вас болі в шиї під кінець дня — звичне явище, спробуйте уважно стежити за станом свого підборіддя. Швидше за все, ви напружуєте м'язи, які напружувати абсолютно ні до чого.
  2. Опустіть плечі. Найпоширеніша проблема офісних працівників – сильна напруга у плечовому поясі. Коли ви годинами сидите за столом, ваша постава мимоволі змінюється: плечі тягнуться до вух, спина скручується, хребет зміщується убік, а шия знову напружується без потреби. Цілий робочий день у такому положенні спровокує головний біль до кінця дня, а в довгостроковій перспективі чимало проблем зі здоров'ям. Намагайтеся стежити за тим, щоб плечі були опущені, а шия розслаблена, коли працюєте за комп'ютером, а краще робіть п'ятихвилинну перерву щогодини, щоб трохи розім'яти плечовий пояс.
  3. Напружуйте прес при ходьбі. Цей лайфхак допоможе тримати спину рівною, коли ви йдете.
  4. Займайтеся йогою або пілатесом. Так, такі тренування менш ефективні для зниження ваги, ніж біг на доріжці або кругові мережі вправ, але вони надзвичайно важливі для здоров'я. І йога, і пілатес (що вам більше до смаку), на відміну від класичних силових вправ, допомагають створити природний м'язовий корсет, який підтримуватиме вашу спину в правильному положенні.
  5. Слідкуйте за тим, як ви спите. Часто уві сні ми займаємо дуже неприродні позиції, які згубно позначаються на здоров'ї нашої спини та красі постави. Це може відбуватися через некомфортні умови сну: вам жарко, холодно, подушка занадто висока або занадто низька, матрац непридатної жорсткості. Створити собі правильні умови для сну неймовірно важливо, адже в ліжку ми проводимо третину свого життя (за умови, що спимо по 8 годин на добу). Якщо регулярно спати на неправильному матраці та в неправильній позі, зміни, які відбудуться у хребті, буде дуже важко та неприємно виправляти, так що до цього питання слід підійти з особливою відповідальністю.

Інші новини розділу

наверх