Щоденна склянка гранатового соку замінить «Віагру»

Щоденна склянка гранатового соку замінить «Віагру»

Щоденна склянка гранатового соку замінить «Віагру»

06.05.2012 672

Чоловіки та жінки, які щодня випивають склянку гранатового соку, відчувають сплеск тестостерону, який посилює сексуальний потяг у обох статей.

У дослідженні, проведеному вченими з Університету королеви Маргарет в Единбурзі, взяли участь 58 добровольців віком від 21 до 64 років.

До кінця тижня представники обох статей повідомили про «значне збільшення» рівня тестостерону Рівень тестостерону досліджуваних збільшився з 16% до 30%, а артеріальний тиск впав.

Для чоловіків це впливає на такі риси, як волосся на обличчі, низький голос і найчастіше сексуальне бажання.

У жінок тестостерон виробляється у надниркових залозах та яєчниках і сприяє підвищенню сексуального бажання жінки та зміцненню її кісток та м'язів.

Як побічний ефект підвищення тестостерону може сприяти покращенню настрою та пам'яті, і навіть позбавить вас від стресу, як, наприклад, нервозність перед іспитом або виходом на сцену.

Попередні дослідження гранатового соку виявили в ньому антиокислювачі, які можуть допомогти запобігти серцевим захворюванням та покращують циркуляцію крові, а також допомагають боротися з різними формами раку, полегшують симптоми остеоартриту та лікують розлади шлунка і навіть кон'юнктивіт.

Крім того, учасники експерименту продемонстрували позитивніший настрій.

Інші новини розділу

наверх