Що робить жінок щасливими?

Що робить жінок щасливими?

Що робить жінок щасливими?

26.04.2012 677

Британські вчені провели цікаве дослідження, результати якого спростували всім звичне твердження, що "після тридцяти молодість йде" і кожен наступний рік - це свого роду "маленька трагедія" для жінок.

Насправді все виявляється не зовсім так похмуро. Так, жінки усвідомлюють, що час іде, але їх це не засмучує. Коли настає "за 30", вони стають задоволені собою, та маса претензій до зовнішності, що існувала у юному віці, відходить на другий план. Вони просто щасливі.

Відповідно до проведеного вченими дослідження, з'ясувалося, що жінки від 30 до 40 років приймають себе такими, якими вони є, а їх комплекси поступаються місцем індивідуальному стилю. 

Так, кожну третю представницю прекрасної статі вже не зневажають недоліки у зовнішності і вони перестають чіплятися до "не такого" носа, маленьких грудей, "ой, 200 грам набрала" і так далі. А із п'яти три стверджують, що знайшли власний стиль.

Дивний факт, але впевненість у собі жінки набувають і після п'ятдесяти. Більшість жінок навіть трохи боїться своєї сміливості, коли одягаються, що називається "не за віком", але стильно. Бути осміяною вже не так і страшно, як це було б років у вісімнадцять чи двадцять. Таку впевненість відчула у собі кожна двадцята з опитаних жінок.


Висновки дослідників оптимістичні. Те, що вік для жінки – це не лише мудрість, а й упевненість у собі – це просто чудово. Це допомагає жінкам розквітати, чудово виглядати, наповнювати своє життя оптимізмом та почуватися щасливим.

"У вас може бути наймодніший одяг, але, якщо вам не вистачає впевненості в собі, він вам не допоможе", - підкреслили дослідники.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх