Ще один теракт у Нігерії. Знову гинуть люди

Ще один теракт у Нігерії. Знову гинуть люди

Ще один теракт у Нігерії. Знову гинуть люди

01.05.2012 682

Обстановка в Нігерії продовжує розпалюватися. Черговий терористичний акт знову нагадав жителям країни про те, що небезпека чатує на кожному кроці. Невідомі терористи здійснили другий за два дні терористичний акт. На сході країни в місті Джалінго смертник на замінованому мотоциклі врізався в колону автомобілів, внаслідок чого 10 людей загинуло, ще 26 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Пресі стало відомо, що головною метою терориста був високопосадовець, автомобіль якого перебував у спільній колоні з іншими машинами. Після нападу терориста-смертника чиновник залишився живим.

Варто нагадати, що на території Нігерії активно діють члени ісламістського угруповання «Боко Харам», які радикально налаштовані проти нового президента та його уряду. Суть конфлікту полягає в тому, що обраний президентом Нігерії Гудлак Джонатан у 2011 році є християнином. Ісламістські екстремісти домагаються запровадження законів шаріату на всій території держави та заборони світської моделі західної освіти.

Нещодавно в країні вже відбулося кілька терористичних актів, пов'язаних із нападами екстремістів на християнські громади.

Напередодні у північному місті країни Кано бойовики вчинили напад на лекційний зал місцевого ВНЗ, в якому проводилося християнське богослужіння, внаслідок нападу загинула 21 особа. Організатори нападу поки не знайдені.

Інші новини розділу

наверх