Сало допоможе зігрітися

Сало допоможе зігрітися

Сало допоможе зігрітися

24.01.2012 840

Коли ви намагаєтеся зігрітися за нестерпно низьких температур, такий український "делікатес", як сало дуже необхідний, як вважають лікарі.

Сало - один із найкорисніших продуктів харчування в холодних умовах. Лікарі радять принаймні вживати невеликий шматочок цього високоенергетичного продукту щодня, тому що ваше тіло потребує цього, коли температура на вулиці досягає мінус 20С.

Тому спроба відбутися лише чашки гарячої кави вранці не працюватиме. А ось хороший сніданок з яйцями, салом та вівсянкою допоможе вам у боротьбі з холодом.

"Зараз не найкращий час, щоб дотримуватися дієти", - сказала дієтолог Оксана Скіталінська. Ви потребуєте високоенергетичної їжі. І якщо ви на дієті, то забудьте про неї в даний час. Якщо ви утримуєтеся від жирної їжі, вживання сала в холодних погодних умовах не додасть вам додаткових кілограмів. Але ви напевно здійсните помилку, відмовившись від нього, оскільки ваша імунна система видихнеться, і організм буде не в змозі чинити опір.

Бездомні є найуразливішими за нинішніх умов в Україні. Незважаючи на надзвичайну допомогу, сотні людей постраждали від холоду, у тому числі від таких хвороб, як обмороження та гіпотермія.

Інші новини розділу

наверх