Руслана проводить майстер-класи для футбольних фанів

Руслана проводить майстер-класи для футбольних фанів

Руслана проводить майстер-класи для футбольних фанів

30.05.2012 684

Руслана Лежичко, українська співачка та переможниця конкурсу «Євробачення-2004» відвідала військову частину під Сімферополем та навчила військовослужбовців 36 окремої бригади берегової оборони правильно вболівати за Україну під час футбольного чемпіонату «Євро-2012».

До цього майстер-класи для футбольних уболівальників пройшли у Харкові та Запоріжжі. Акція проходить у рамках всеукраїнського проекту «Вболівай з кращими», під час якого проводять культурно-масові та розважальні заходи. Загалом у проекті візьмуть участь 11 міст України.

І хоча найактивнішими та найгучнішими були фани з Харкова. Там уболівальники здали крик у 16 ​​децибелів без будь-якої апаратури. Але найбільше Руслані сподобалося працювати із військовими. «Військові завжди були дисциплінованими та організованими, тому і працювати з ними досить легко, - поділилася співачка. - І найголовніше - вдалося досягти позитивних емоцій, показати силу та єдність в умінні підтримувати рідне місто, улюблену команду та друзів!"

На черзі – Ямпіль. У п'ятницю, 1 липня, о 19.00 Руслана навчатиме вболівати всіх охочих на набережній. Подивимося, чи жителі південної столиці зможуть побити рекорд харків'ян.

Інші новини розділу

наверх