Вже відомі переможці знаменитого телеконкурсу «ТЕФІ» в одній із представлених категорій «Професії». Інша категорія носить назву «Обличчя», нагородження в якій проводитиметься 29 травня в Театрі мюзиклу.
Вручення нагород відбувалося у московському театрі «Нова опера». Це вже сімнадцятий за ліком конкурс такого масштабу, що проводиться у столиці Росії.
Генеральний директор компанії «Цивілізація» Олександр Митрошенков отримав нагороду у номінації «Програма про мистецтво» за фільм «Станіслав Лем». Сам творець картини журналіст Лев Ніколаєв помер у 2011 році і роботу над кінострічкою закінчував уже у лікарні.
Гумористична програма «Прожектоперісхілтон» заявлена у номінації «Інформаційно-розважальна програма». А ще одне дітище Першого каналу - "Надбання республіки". відзначено у номінації «Музична програма. Популярна музика».
Статуетку «Орфея» отримала телепередача «Реальний спорт» (НТВ) за найцікавіші новини про досягнення спортсменів, а в науковому напрямі найкращою виявилася «Еволюція» телеканалу «Цивілізація».
Популярна російська телеведуча Маріанна Максимвіч нагороджена за свій проект "Ноти протесту", що йде на телеканалі РЕН-ТВ.
Відразу у двох номінаціях: «Режисер телевізійного документального фільму/серіалу» та «Телевізійний документальний фільм» перемогла документальна кінострічка "Річка життя", режисером якої був Сергій Мірошниченко.
Найкращими телевізійними документальними серіалами визнані "Комунальна столиця", що розповідає про непросте життя в комуналці та "Битва за Північ". 1937», що описує Арктику. Крім цього, сценарист останнього серіалу відзначений за найкращий сценарій.
Режисер, художник-постановник та оператор фільму «Фортеця» отримали заповітну статуетку за свою роботу у цій кінокартині.
Продюсери молодіжного серіалу «Закрита школа» нагороджені у своїй номінації.
Цього року на конкурс було заявлено понад п'ятсот робіт. Михайло Швидкий, який є президентом Фонду "Академія російського телебачення", зазначив, що телебачення завжди складе конкуренцію Всесвітньому павутинню. Вони намагатимуться залишитися на високому рівні, оскільки телевізійні передачі схожі на предмети мистецтва.