Російський канатоходець-рекордсмен Адам Віситаєв зірвався з канату

Російський канатоходець-рекордсмен Адам Віситаєв зірвався з канату

Російський канатоходець-рекордсмен Адам Віситаєв зірвався з канату

08.05.2012 941

Звичайна репетиція циркового номера «Канатохідці» ледь не закінчилася трагічно для народного артиста Росії та рекордсмена, досягнення якого зафіксовані у Книзі рекордів Гіннеса – Адама Вісітаєва.

Канатоходець упав з висоти сім метрів під час репетиції, в цей час на канаті з ним знаходилася його дружина Айна. Дружина Вісітаєва розповіла, що моменту падіння чоловіка вона не помітила, бо відвернулася, проте почула глухий удар.

Після падіння Адам Віситаєв перебував у свідомості, сказав, що відчуває сильний біль у стегні. Наразі артист підключений до апарату ШВЛ, його намагаються вивести із шокового стану. 

Щодо травм, отриманих канатоходцем внаслідок падіння, то медики зазначають, що, швидше за все, циркову кар'єру доведеться залишити. У Вісітаєва роздроблені кістки в області тазу та підозра на перелом хребта. Зараз артисту 63-річного року, за всю свою кар'єру він оговтався від 19 переломів, проте цього разу, за словами лікарів, пошкодження надто сильні. 

Заступник директора цирку, в якому працював Віситаєв Андрій Ромашин, запевнив, що під час репетиції артист працював зі страховкою. Наразі проводиться розслідування обставин падіння артиста, проте керівництво цирку продовжує запевняти, що нещасний випадок не є результатом несправності обладнання. 

Нагадаємо, що Адам Віситаєв встановив особистий рекорд, пройшовши без страховки над ущелиною глибиною 195 метрів, тоді артист ледь не розбився, але зміг згрупуватися і втриматися на канаті. 

Інші новини розділу

наверх