Росія має переглянути підхід до ситуації з промисловістю

Росія має переглянути підхід до ситуації з промисловістю

Росія має переглянути підхід до ситуації з промисловістю

01.03.2012 697

Російський уряд має надати підтримку галузям промисловості, які можуть постраждати після того, як країна вступить до лав Світової організації торгівлі (СОТ), як заявив перший заступник прем'єр-міністра Ігор Шувалов у вівторок.

«Міністерства сільського господарства та економічного розвитку вивчають галузі промисловості, які можуть перенести негативний вплив через ратифікацію протоколу про вступ Росії до СОТ. Необхідно ратифікувати протокол до кінця цього липня», - сказав Шувалов репортерам у Петропавловськ-Камчатському. Він зазначив, що деякі підприємства та навіть галузі промисловості могли б стати менш конкурентоспроможними.  «Наприклад, цукровий буряк. Що станеться з цукровим виробництвом у Росії, якщо ми зможемо дістатися до цукрової тростини? Або виробництво сільськогосподарських машин. Скільки втрат зазнають виробники сільськогосподарських машин після ратифікації договору?», - додав Шувалов.

Міністр також сказав, що підтримку буде надано, лише якщо проблеми у діловій активності підприємств або галузей промисловості виникли внаслідок приєднання Росії до СОТ. Шувалов заявив, що міністерства зроблять звіт про всі проблеми в галузях промисловості, пов'язані зі вступом країни до СОТ до березня, а уряд вирішить цю проблему до травня 2012 року.

Інші новини розділу

наверх