Рейтинги українських ВНЗ падають. Міф чи реальність?

Рейтинги українських ВНЗ падають. Міф чи реальність?

Рейтинги українських ВНЗ падають. Міф чи реальність?

06.03.2013 675

Нещодавно відоме британське видання The Times опублікувало ТОП-100 найкращих вузів світу (World Reputation Rankings). Цей список складається щорічно шляхом опитування вчених із різних країн світу. Як повідомляє дане видання, думка вчених суто суб'єктивна, і залежить виключно від якості освітніх програм, рівня матеріально-технічного оснащення та кваліфікаційного рівня отриманих знань.

Лаври перемоги вже втретє отримав Гарвардський університет. Друге та третє місце отримали Массачусетський інститут та Кембриджський університет. Оксфорду цього року вдалося посісти четверту позицію.

Не один ВНЗ України в один із найавторитетніших рейтингів світу не увійшов. Змова це чи реальна дійсність нашої країни не зрозуміло, адже ще минулого року міністр освіти Дмитро Табачник стверджував про те, що Київський університет ім. Тараса Шевченка за всіма параметрами увійшов до складу рейтингу, і вже у ТОПі цього року він займе своє заслужене місце. Втім, як уже неодноразово доведено слова українських політиків, не завжди варто сприймати чисту монету. 

Зате можна привітати Росію, їй пощастило більше, Московський державний університет зміг завоювати золоту середину. посівши 50-е місце.

Чекатимемо наступного року та наступних результатів, можливо наступного року Україні та її ВНЗ пощастить більше. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх