Рецепти боротьби зі зморшками

Рецепти боротьби зі зморшками

Рецепти боротьби зі зморшками

11.01.2012 840

Серед жінок дуже багато ласунів. Проте, за словами вчених, солодощі не лише додають зайві кілограми, а й сприяють появі зморшок. Якщо вживати продукти, в яких міститься велика кількість цукру, зморшки на обличчі з'являться раніше часу. Реакцію легко помітити.

Цукор в організмі перетворюється на глюкозу. Молекули глюкози приєднуються до волокон протеїну. У цьому процесі беруть участь і волокна колагену. Саме цей білок відповідає за гладкість та пружність шкіри, граючи роль своєрідного каркаса – як пружини в матраці. З віком кількість колагену зменшується. І на обличчі з'являються зморшки. Глюкоза склеює колаген, роблячи його жорстким, деформованим та не еластичним. В результаті на обличчі з'являються мімічні зморшки, а також зморшки від віку та ультрафіолету. 

Уникнути передчасного старіння легко. Вчені не пропонують жінкам відмовитись від цукру зовсім, щоб тримати себе у формі. Однак варто стежити, щоб у їжі було не більше 10% цукру від усіх калорій на добу. Таким чином, якщо ви вжили 200 калорій на день, у них має бути не більше 50 грам цукру, а це шість чайних ложок.

Інші новини розділу

наверх