Радісні та сумні підсумки ЧС з біатлону-2013 для України

Радісні та сумні підсумки ЧС з біатлону-2013 для України

Радісні та сумні підсумки ЧС з біатлону-2013 для України

19.02.2013 817

На диво вдалим для української жіночої збірної склався чемпіонат світу з біатлону, який проходив з 6 по 17 лютого у чеському місті Нове-Місто: 5 медалей та загальнокомандне третє місце у медальному заліку. 18 лютого «зоряна трійка» українських біатлоністок – Олена Підгрушна, Віта та Валя Семеренко - яка здобула більшість нагород, повернулася до України.

Їх зустрічали спортивні функціонери, преса та численні вболівальники. Цікаво, що рік тому у зустрічі після ЧС у Ханти-Мансійську брала участь і чоловіча збірна. Тоді вона посіли 3 місце в чоловічій естафеті, тоді як жіноча збірна виграла срібло, пізніше відібране через допінговий скандал.

Чому ж цього року чоловіча збірна вийшла з літака лише після того, як схилився натовп уболівальників та журналістів? Бо радувати їх, на жаль, українським чоловікам не було чим. Найкращий серед українських біатлетів- ​​Андрій Дериземля – був лише 17-м у спринті, що дозволило, щоправда, увійти до 30-тки кращих спортсменів за підсумками чемпіонату і бігти в мас-старті. Звісно, ​​на тлі минулорічного успіху це ніщо. Саме тому прямо в ефірі «Першого національного» під час одного з перегонів президент федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив про можливу заміну тренера чоловічої збірної. Це рішення може виявитися фатальним за рік до Олімпійських ігор у Сочі, але, з іншого боку, та криза, яка назріла у чоловічій збірній, особливо на тлі успіхів жінок, вимагає вживання кардинальних заходів. Чи будуть вони вдалі – покажуть нові старти вже у новому сезоні.

Інші новини розділу

наверх