Продажі Peugeot 208 стартували у Росії

Продажі Peugeot 208 стартували у Росії

Продажі Peugeot 208 стартували у Росії

02.03.2013 632

З сьогоднішнього дня в Росії офіційно починається реалізація автомобіля Peugeot 208, відзначеного багатьма нагородами в європейських країнах і став фіналістом премії "Car of the Year 2013". У нової моделі є всі шанси відновити втрачені позиції Peugeot в В-сегменті, який є найбільш затребуваним на російському ринку.

Автомобіль відрізняється інноваційною ергономікою салону, яка робить керування легшим та інтуїтивнішим. Діаметр керма зменшили для загострення відчуттів від водіння та покращення маневреності. Панель приладів розташована вище, завдяки чому водій може не відривати погляд від дороги, керуючи автомобілем. Сенсорний дисплей знаходиться на зручній відстані від водія, розташований на рівні очей.

Для нового Peugeot 208 можна вибрати один із трьох бензинових двигунів, з механічною або автоматичною коробкою передач. Також доступний дизельний двигун із 5-ступінчастою механічною коробкою передач, що є унікальною пропозицією для сегмента. При цьому двигуни перевершують своїх конкурентів з економічності та можуть похвалитися хорошими динамічними показниками.

Модель пропонується у 3-дверній та 5-дверній версіях з унікальним дизайном для кожної з них. Також є три варіанти комплектацій (Access, Active і Allure), кожен з яких має яскраві відмінні риси та варіативність вибору елементів інтер'єру та екстер'єру.

Інші новини розділу

наверх