Про що може розповісти Ваша талія?

Про що може розповісти Ваша талія?

Про що може розповісти Ваша талія?

12.05.2012 719

Співвідношення обсягу талії зі зростанням є найкращим способом передбачити наявність таких ризиків для здоров'я людини, як надмірна вага, діабет, високий кров'яний тиск та хвороби серця.

За даними аналізу, представленого на Європейському конгресі з ожиріння, ці прості виміри однаково справедливі, як у високих, і низьких покупців, безліч можуть бути використані у всіх країнах та етнічних групах.

Цей показник є набагато кращим показником ризику, ніж коло талії як така і вже замінив індекс маси тіла в медичних колах.

Дослідження у цьому напрямі включали близько 300 000 осіб. Було встановлено, що співвідношення талії до зростання продемонструвало значно кращі результати, ніж коло талії та індекс маси тіла для прогнозування діабету, гіпертонії та серцево-судинних захворювань у чоловіків та жінок усіх етнічних груп.

У ході дослідження вчені підрахували, що середньостатистична 30-річна людина, яка не курить, може зменшити тривалість свого життя на цілих 14%, якщо співвідношення його талії до зростання становить 0,7 і на цілих 30%, якщо цей показник становить 0,8.

Інші новини розділу

наверх