Повстанці у Сирії отримуватимуть зарплату

Повстанці у Сирії отримуватимуть зарплату

Повстанці у Сирії отримуватимуть зарплату

02.04.2012 731

Як заявила опозиція сирійської національної ради, повстанцям, які борються з владою та урядом президента Башара аль-Ассада у Сирії, виплачуватиметься заробітна плата.

Гроші також виділятимуться солдатам, які перейшли на бік повстанців із армії уряду. Про це національна рада оголосила після саміту «Друзі сирійського народу» в Туреччині.

Делегати конференції сказали, що багаті арабські країни Перської затоки виділятимуть мільйони доларів на місяць на ці цілі.

Учасники наради визнали сирійську національну раду як «законного представника» народу Сирії.

Дамаск назвав збір близько 70 західних і арабських міністрів закордонних справ у Стамбулі "ворогами Сирії". На саміті були відсутні ключові «гравці», у тому числі Росія, Китай та Іран.

Деякі країни на конференції, зокрема, Саудівська Аравія, відкрито закликали до постачання бойовиків у Сирії зброєю. Проте інші, включаючи США та Туреччину, виступали проти цього, побоюючись, що це може спричинити тотальну громадянську війну.

Рішення щодо збільшення нелегальної допомоги повстанцям у вигляді заробітної плати стало компромісним рішенням у ході зустрічі.

Однак не всі опозиційні групи були раді рішенню саміту про направлення цих коштів через сирійську національну раду, а також про визнання його як законного представника сирійського народу.

Є багато активістів, які вважають, що керівництво ради було надто неефективним і має бути замінено.

Інші новини розділу

наверх