Поул Хемілтона анульовано

Поул Хемілтона анульовано

Поул Хемілтона анульовано

13.05.2012 699

Учора домінування британського гонщика Льюїса Хемілтона на трасі в Барселоні не викликало сумніву. Логічно, що пілот «Макларена» з великим запасом виграв кваліфікацію і вважався основним лідером сучасної гонки. Проте порушення регламенту відкинуло чемпіона світу 2008 року на кінець пелотону – сьогодні Льюїс стартуватиме з останнього ряду.

Справа в тому, що машина Хемілтона відразу після фінального кола, яке принесло британцю поул, зупинилося прямо на трасі, не доїжджаючи до боксів. Стюарди гонки довго розглядали цей інцидент, щоб зрештою звинуватити «Макларен» у порушенні параграфа 6.6.2 регламенту «Формули-1», в якому чітко зазначено, що команда повинна заливати в баки рівно стільки палива, щоб вистачило не тільки доїхати до боксів, а й здати певну частину на аналізи.

Боси «Макларена» намагалися переконати стюардів, що причиною зупинки боліда Льюїса Хемілтона були технічні проблеми, проте інцидент було завершено не на користь британця.

Таким чином, сьогодні на автодромі «Каталунья» першим стартуватиме «Williams» в особі Пастора Мальдонадо, за венесуельцем розташується Алонсо, а з третього місця в гонку піде «Лотус» Ромена Ґросжана.

Інші новини розділу

наверх