Понад 4000 киян отримають соціальні карти у травні

Понад 4000 киян отримають соціальні карти у травні

Понад 4000 киян отримають соціальні карти у травні

03.04.2012 676

Київська міська державна адміністрація 10 травня видасть киянам 4500 «соціальних карт», а решту 75.500 будуть видані до кінця 2012 року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, з 3 квітня соціальні служби розпочнуть реєстрацію та випуск перших карток для громадян Києва. Крім того, вони дзвонитимуть киянам та повідомлятимуть, коли їм необхідно буде прийти, щоб зареєструвати необхідні документи.

Як повідомив Крамаренко, «соціальна карта громадянина Києва» має три функції: банківську справу, соціальний аспект (для оплати соціальних пільг) та транспорт (для користування громадським міським транспортом).

На першому етапі соціальні карти будуть використовуватися для проходу в метро та користування заміськими електричками.

Більше того, до травня планується ввести знижку від 10% до 29% на покупку ліків у мережі «Фармацея».

Адміністрація також веде переговори з декількома торговельними мережами, щоб забезпечити знижки для покупки та інших товарів.

Спочатку банк «Хрещатик» видаватиме банківські картки. Надалі у випуску таких карток братимуть участь і інші банки.

До кінця 2012 року субсидовані поїздки з цими картками будуть здійснюватися так само, як у разі використання простого місячного проїзного квитка, без урахування кількості поїздок. 

У майбутньому додаткові пільги для власників соціальних карток у Києві будуть запроваджені автоматично, і переоформлення не буде потрібно.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх